Finał konkursu e-learningowego "Ze zrównoważonym rozwojem na TY"

   Uroczyste zakończenie konkursu e-learningowego o zasięgu wojewódzkim "Ze zrównoważonym rozwojem na TY" odbyło się 18.05.2012 w hotelu Ślęża Pension w Sobótce, na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Wzięło w nim udział dziesięcioro najlepszych uczestników konkursu wraz z opiekunami. Zebranym przedstawiono prezentację multimedialną podsumowującą przebieg konkursu: m.in. przypomniano jego główne założenia, podano faktyczny zasięg przestrzenny, skomentowano wyniki testów i zadań, a także zaprezentowano najlepsze prace nadesłane przez uczestników w ramach zadań specjalnych.

   Następnie ujawniono ostateczną klasyfikację na miejscach 1-10. Aby zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki, należało zdobyć co najmniej 138,83 punktów (77% możliwych do zdobycia punktów). Zwycięzca konkursu zdobył 161,27 punktów (89,6% całkowitej puli). Wszyscy finaliści otrzymali zestawy książek – albumy i przewodniki o tematyce przyrodniczo-krajobrazowej, ponadto laureaci z miejsc 1-3 nagrody specjalne w postaci aparatów fotograficznych. Chętni udali się także na wycieczkę krajoznawczą po Ślężańskim Parku Krajobrazowym - pod opieką pracowników terenowych DZPK.
W ramach nagród za miejsca 1-3 klasy laureatów wzięły ponadto udział w 2-dniowych warsztatach ekologicznych w CEEiK w Myśliborzu, które odbyły się pod koniec maja.

Poniżej pełne wyniki konkursu oraz krótka fotorelacja z rozdania nagród.

 

Miejsce Imię Nazwisko Test nr 8 Zadanie nr 8 Moduł VIII SUMA
1 Karolina Mielcarek 16,55 19,00 35,55 161,27
2 Zuzanna Gołębska 10,91 20,00 30,91 160,21
3 Arkadiusz Jerzy Ziobrowski 14,87 19,00 33,87 155,87 -
4 Robert Salata 14,00 19,00 33,00 150,80 -
5 Justyna Dworzycka 12,70 18,00 30,70 146,33
6 Piotr Buba 10,41 19,00 29,41 144,13
7 Jakub Kusz 15,74 17,00 32,74 144,07
8 Katarzyna Smolarczyk 12,45 12,00 24,45 141,43
9 Monika Tarnowska 11,06 14,00 25,06 140,23
10 Kamil Dembiński 12,97 14,00 26,97 138,83 -
11 Maciej Krzyżak 12,00 18,00 30,00 138,03
12 Adam Hajdamowicz 11,92 14,00 25,92 134,50
13 Julia Pyrzanowska 8,10 15,00 23,10 130,53
14 Joanna Wicher 6,33 18,00 24,33 124,16
15 Sławomir Czerniak 10,74 0,00 10,74 122,77
16 Czcibor Ciostek 10,00 14,00 24,00 122,00
17 Patrycja Pałka 4,55 12,00 16,55 121,98
18 Piotr Muszyński 14,08 8,00 22,08 118,07
19 Julia Kaszubowska 5,80 8,00 13,80 114,25
20 Karolina Jurewicz 11,73 12,00 23,73 113,26
21 Klaudia Hojka 0,00 0,00 0,00 109,20
22 Karolina Krupnicka 9,92 6,00 15,92 109,07
23 Barbara Matyjasik 8,56 13,00 21,56 98,09
24 Martyna Koźmińska 0,00 0,00 0,00 89,74
25 Karolina Siedlaczek 5,71 0,00 5,71 87,62
26 Gabriela Szczesiak 12,15 0,00 12,15 83,17
27 Aleksandra Goska 0,00 0,00 0,00 78,42
28 Jakub Kosowski 0,00 0,00 0,00 74,08
29 Natalia Baranowska 0,00 0,00 0,00 67,90 -
30 Dariusz Jarominiak 0,00 0,00 0,00 64,06 -
31 Paulina Sobiś 0,00 0,00 0,00 62,55 -
32 Sylwia Zieleniak 0,00 0,00 0,00 61,76 -
33 Patryk Fałat 0,00 0,00 0,00 50,10 -
34 Oliwia Kotowska 0,00 0,00 0,00 45,42 -
35 Mateusz Piesiak 0,00 0,00 0,00 39,34 -
36 Maciej Fornal 0,00 0,00 0,00 29,02 -
37 Kacper Barnowski 0,00 0,00 0,00 26,46 -
38 Aleksandra Sypniewicz 0,00 0,00 0,00 25,14 -
39 Karol Bubel 0,00 0,00 0,00 24,16 -
40 Kinga Jaszczyszyn 0,00 0,00 0,00 22,94 -
41 Paweł Janek 0,00 0,00 0,00 21,35 -
42 Karolina Kępińska 0,00 0,00 0,00 18,17 -
43 Martyna Jankowicz 0,00 0,00 0,00 14,23 -
44 Arkadiusz Borkowski 0,00 0,00 0,00 12,26 -
45 Krzysztof Liszewski 0,00 0,00 0,00 9,23 -
46 Sebastian Błażków 0,00 0,00 0,00 7,95 -
47 Oliwia Szymanek 0,00 0,00 0,00 7,36 -
48 Anna Kowalska 0,00 0,00 0,00 4,87 -
49 Aleksandra Potyra 0,00 0,00 0,00 0,00 -
50 Konrad Rodak 0,00 0,00 0,00 0,00 -

 

Niebawem opublikujemy  na naszych stronach także zestaw najlepszych prac uczestników konkursu - nadsyłanych w poszczególnych modułach w ramach zadań specjalnych.